Nafukovacia pištoľ s 10 barovým digitálnym displejom
Nafukovacia pištoľ s 10 barovým digitálnym displejom
Profesionálna pištoľ s 10 tyčami
S touto hustiacou pištoľou ľahko nafúknete pneumatiky vášho auta alebo prívesu. Pomocou ďalších hrotov je možné nafúknuť matrace, lopty alebo pneumatiky bicyklov. Pstoletje vybavený digitálnym displejom, ktorý umožňuje jednoduchomeniť jednotky na BAR, KPA, PSI a KGM.Priložené sú tri koncové uzávery, vďaka ktorým má pištoľ všestranné použitie.
Pištoľ na nafukovanie má vstup vzduchu 1/4" a je vybavená euro a orion spojkami.Závitovky sú vybavené špeciálnou vrstvou na závitoch, ktorá vytvára vzduchotesné spojenie medzi kompresorom a pištoľou. To uľahčuje vzduchotesnéspojenie medzi vzduchovou pištoľou a kompresorom.

Ako funguje profesionálna pumpovacia pištoľ
Pištoľ pracuje s maximálnym tlakom do 10 barov.Pracovná teplota sa pohybuje od -20 °C do 50 °C.Za účelom správnej činnosti potrebuje zariadenie batérie AAA, ktorénie sú štandardne dodávané.Plášte môžete naplniť vzduchom, odvzdušniť a zmerať tlak v pneumatikách.Je to v podstate hustilka pneumatík a digitálny tlakomer v jednom.
Po predchádzajúcom pripojení pištole ku kompresoru môžete pneumatiku naplniť jednoduchým stlačením páčky. V oje v pneumatike príliš veľa vzduchu?Nič jednoduché, odvzdušnenie sa vykonáva pomocou tlačidla na boku.Na digitálnom displeji môžete vidieť, koľko vzduchu je v pneumatike.Aby ste zistili, do akej hodnoty je bezpečné nahustenie pneumatiky, pozrite si návod na obsluhu vozidla alebo informačný štítok (zvyčajne sa nachádza na uzávere palivovej nádrže alebo na jednom zo stĺpikov vozidla). Štandardné hodnoty pre osobné vozidlo sú od 2 do 2,2 baru vzduchu (v závislosti od vozidla).

Digitálny tlakomer má priemer 60 mm a gumový kryt, takže je dobre chránený pred náhodným poškodením.Pod displejom sa nachádzajú dve tlačidlá, jedno na zapnutie pištole, pomocou ktorého môžete vybrať stupnicu (PSI, BAR, KPA a KG/CM²).Druhé tlačidlo slúži na aktiváciu podsvietenia obrazovky, čo je ideálne, ak potrebujete pištoľ používať v tme. Pištoľ s pumpičkou spĺňa bezpečnostné normy EÚ EN 61000-6-1: 2007 a EN 61000-6-3: 2007 + A1: 2011.

Na čo možno pištoľ s čerpadlom použiť?
Profesionálna nafukovacia pištoľ sa dodáva so 60 cm hadicou.Na konci je západka na nasadenie vhodnej koncovkyw.S koncovkami môžete ľahkob nafúknuť matrace, lôpt, kolesá bicyklov atď.
Pištoľ možno použiť v domácej garáži, ale aj v garážachs alebo vulkanizačných dielňach. Vďaka vysokej presnosti tohto profesionálneho zariadenia môžete svoju prácu vykonávať bezpečne.

| Kategória: | Pneumatické príslušenstvo AIRPRESS |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8712418394313 |
| Dĺžka (mm): | 80 |
| Dĺžka hadice (m): | 0.6 |
| EAN: | 8712418394313 |
| Hmotnosť (kg): | 0,45 |
| Hmotnosť brutto (kg): | 0.5 |
| Katalógové číslo: | 42064 |
| Maximálny tlak (bar): | 10 |
| Pracovný tlak (bar): | 0 - 10 |
| Prípojka vzduchu ("): | 1/4 |
| Šírka (mm): | 217 |
| Výška (mm): | 80 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)