Šachta na odvzdušnenie výtoku 230x100x28 mm (16)
Šachta na odvzdušnenie výtoku 230x100x28 mm (16)
Ventilačný poterový valec 230x100x28 je nepostrádateľný nástroj, ktorý zaručuje vynikajúci konečný výsledok na betónových povrchoch a samonivelačných poteroch.
Prečo by ste mali používať odvzdušňovací valček na poter?
.Pretože účinne odstraňuje vzduchové bubliny z poteru, čím zabraňuje mikropoškodeniam a nerovnostiam, ktoré by mohli oslabiť štruktúru podlahy a ovplyvniť jej estetiku. Vďaka správnemu odvzdušneniu sa povrch stáva hladkým, čo zabezpečuje lepšiu priľnavosť následných vrstiev, ako sú dlaždice, parkety alebo panely.
Použitie odvzdušňovacieho valčeka výrazne zvyšuje odolnosť a pevnosť podkladu a eliminuje riziko vzniku vzduchových dutín, ktoré by v budúcnosti mohli viesť k vzniku trhlín. Valček so šírkou 230 mm a priemerom 100 mm, vybavený hrotmi s dĺžkou 28 mm, je ideálny na väčšie plochy a umožňuje rýchlu a efektívnu prácu.
| Kategória: | GEKO |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 5901477191589 |
| Rozmer A: | 250 |
| Rozmer B: | 110 |
| Rozmer C: | 360 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | GEKO |
|---|---|
| Adresa : | Spacerowa 3, 97-500 Kietlin (POLSKA) |
| E-mail : | sklep@gekopolska.pl |
.png)